XTON Wynajem All Inclusive Sticker

Wszystko czego potrzebuje Twój serwis w stałej oraz niskiej opłacie miesięcznej z Wynajem All Inclusive™

Dzięki niskiej opłacie miesięcznej, gwarancji na cały okres umowy oraz Pakietowi Korzyści możesz cieszyć się z użytkowania maszyn do DPF z serii DPF Master Flash, myjek kabinowych z serii Master Cleaner oraz dystrybutorów płynu do spryskiwaczy z serii Pouring Master. Zainwestuj w swoją firmę bez ryzyka. Masz pełną kontrolę nad przebiegiem umowy.

Skontaktuj się ze specjalistą
XTON Wynajem All Inclusive - wynajem długoterminowy maszyn do DPF oraz myjek kabinowych

Najlepsza oferta najmu maszyn DPF i myjek warsztatowych

Niezależnie czy jesteś liderem rynku, czy stawiasz pierwsze kroki w biznesie. Współpracujemy ze wszystkimi firmami.

XTON Wynajem All Inclusive™ to jedyna taka możliwość korzystania ze sprzętu klasy premium, oparta na opcji pierwokupu po zakończonym okresie wynajmu, gwarancji producenta przez cały okres umowy, możliwości zwrotu urządzenia w dowolnym momencie trwania umowy oraz Pakietem Korzyści w cenie.

Różne rodzaje filtrów DPF/SCR

XTON® Wynajem All Inclusive™ to 12 razy na tak

Jako jedyni na rynku oferujemy usługę wynajmu długoterminowego na urządzenia z gwarancją na cały okres trwania umowy i opcją pierwokupu za ułamek ceny urządzenia.

1

Stała wysokość opłaty przez cały okres

Razem z wynajmem otrzymujesz gwarancję stałej wysokości opłaty miesięcznej przez cały okres trwania umowy, bez względu na sytuację rynkową. Nie musisz martwić się sytuacją na rynku kredytowym, tylko cieszyć się z urządzenia.

2

0% kosztów finansowania w całym okresie umowy

Wynajem All Inclusive™ to nie tylko wiele dodatkowych korzyści, ale również znaczna oszczędność. Usługa najmu długoterminowego przewyższa w każdym aspekcie tradycyjny leasing, przez co jest idealną alternatywą dla osób szukających najlepszego rozwiązania.

3

Gwarancja przez cały okres trwania umowy

Możesz być pewny, że Twoja maszyna będzie sprawna przez cały okres trwania najmu. Nasz Pakiet Korzyści™ obejmuje nawet 48-miesięczną gwarancję producenta, a stała dostępność części zamiennych pozwala na natychmiastowe działanie w przypadku awarii.

4

Materiały eksploatacyjne w cenie

Wraz z Wynajmem All Inclusive™ otrzymujesz dedykowany Pakiet Korzyści™ w specjalnej cenie. Gwarantuje on cykliczne dostawy materiałów eksploatacyjnych, które pozwolą na przeprowadzenie nawet do 60 usług regeneracji filtrów DPF.

5

Gwarancja pierwokupu po zakończeniu umowy

Po zakończonym okresie najmu masz możliwość wykupienia urządzenia na własność, jedynie za ułamek ceny całkowitej maszyny. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każda miesięczna płatność to inwestycja w przyszłość.

6

Obsługa firm bez historii kredytowej

W porównaniu do rozwiązań firm leasingowych, nie wymagamy od Ciebie minimalnego okresu prowadzenia działalności. Współpracujemy zarówno z liderami rynku jak i z nowymi podmiotami, by wspomagać ich rozwój.

7

Dobrowolne nadpłaty i bezkosztowy wykup

Szukasz kosztów lub planujesz szybciej zakończyć wynajem i wykupić urządzenie? XTON Wynajem All Inclusive™ to pełna dobrowolność nadpłat oraz możliwość wykupienia urządznia w każdej chwili bez dodatkowych kosztów.

8

Możliwość zwrotu urządzenia

Wynajem All Inclusive™ daje Ci pełną kontrolę nad możliwością zakończnia umowy wynajmu i zwrotu urządzenia z powrotem do producenta. Koniec z uwiązywaniem się umowami na wiele lat.

9

Jedyna maszyna do DPF z certyfikatem ISO

Jako jedyni z czołowych producentów maszyn do regeneracji DPF, możemy pochwalić się certyfikatem jakości ISO 9001:2015 oraz środowiskowym ISO 14001:2015. Gwarantują one najwyższą możliwą jakość oferowanych urządzeń.

10

Dedykowana pomoc serwisowa

Jesteśmy znani z legendarniej obsługi posprzedażowej, dzięki zapleczu doświadczonych techników oraz najwyższym standardom jakości obsługi Klienta. Ekspresowa reakcja serwisowa do 24h sprawia, że możesz być pewny o ciągłość pracy.

11

Pionierska aplikacja mobilna

Dzięki autorskiej, dedykowanej aplikacji mobilnej na iOS i Androida, jesteś w stanie kontrolować pracę maszyny, przeglądać historię regeneracji oraz badać statystyki prosto ze swojego telefonu. Skup się na innych czynnościach a DPF Master Flash™ niech pracuje dla Ciebie.

12

Szkolenie online z certyfikatem w cenie

Przy zakupie urządzenia XTON masz możliwość uzyskania darmowego szkolenia prowadzonego przez specjalistę w formie zdalnej, bądź w naszej siedzibie. Po jego zakończeniu czeka na Ciebie personalizowany certyfikat ukończenia.

Nie musisz się martwić co będzie w przyszłości - wszystko to masz w najkorzystniejszej opłacie miesięcznej

Gwarancja producenta na cały okres trwania najmu urządzenia - nawet do 4 lat bez zmartwień.

Cykliczna dostawa materiałów eksploatacyjnych oraz dedykowanej chemii w programie Pakiet Korzyści.

Prawo do pierwokupu maszyny po zakończeniu umowy najmu - kup urządzenie na własność za ułamek ceny całkowitej.

Możliwość zakończenia wynajmu i zwrotu maszyny w każdym momencie. Masz pełną kontrolę nad przebiegiem umowy.

Zobacz, dlaczego Wynajem się opłaca

Prawdziwie bezkonkurencyjne warunki

XTON Wynajem All Inclusive™Leasing tradycyjny
UrządzenieDPF Master Flash Professional PlusDPF Master Flash Professional Plus
Okres umowy48 miesięcy48 miesięcy
Koszt finansowania w całym okresie0%25-30%
Stała miesięczna opłataTakNie
Prawo do wykupu urządzeniaTakTak
GwarancjaNawet do 48 miesięcy24 miesiące
Możliwość zwrotu urządzeniaTak - w każdej chwiliNie
Pakiet Korzyści w cenieTakNie
Minimalny okres prowadzenia firmyod 1. dniaod 6 do 12 miesięcy
Możliwość cesji umowyTakTak

Zwiększ zyski dzięki rewolucyjnej usłudze wynajmu dystrybutorów już od 570 PLN netto miesięcznie w Wynajmie All Inclusive™

Dzięki innowacyjnej usłudze Wynajem All Inclusive™ możesz czerpać nieograniczone zyski przy zachowaniu najniższych kosztów finansowania urządzenia. Stała opłata miesięczna przez cały okres wynajmu, opcja pierwokupu po jego zakończeniu oraz gwarancja producenta przez czas trwania umowy to tylko część z zalet wynajmu urządzenia.

Poznaj szczegóły wynajmu