TRANSEXPO 2022 - XVI Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego

Największe wydarzenie związane transportem publicznym w Europie Środkowo-Wschodniej zorganizowane na terenie Targów Kielcekich we współpracy z Izbą Gospodarczą Komunikacji Miejskiej. To niepowtarzalna okazja do spotkań biznesowych oraz poznania nowych trendów w branży. TRANSEXPO 2022 to również miejsce premier najnowszych rozwiązań dla przemysłu transportowego.

autopromotec
Autopromotec Bolonia
29. edycja międzynarodowych targów Autopromotec w Bolonii🇮🇹🇮🇹🇮🇹 . Podczas wydarzenia, w którym brało udział ponad 1200 wystawców prezentowane były najnowsze trendy w branży motoryzacyjnej, a także innowacyjne rozwiązania takie, jak big data, sztuczna inteligencja, IoT i nanotechnologia.
Wraz włoskim partnerem prezentowaliśmy urządzenia do regeneracji filtrów DPF, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród gości odwiedzających nasze stoisko targowe.
logo ttm
TARGI TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ POZNAŃ 2022

Nareszcie! Po przerwie związanej z sytuacją pandemiczną na świecie targi TTM odbywają się w formie stacjonarnej. Nas również nie mogło na nich zabraknąć, by po raz kolejny zaprezentować Państwu kunszt naszej pracy: maszyny do regeneracji DPF, myjki warsztatowe oraz piaskarki. Podczas targów TTM prezentujemy Państwu zupełną nowość – maszynę DPF Master Flash Expert – najbardziej zaawansowane urządzenie do czyszczenia DPF dostępne na rynku.

AUTOMECHANIKA DUBAI 2020

Automechanika Dubai to największe międzynarodowe targi motoryzacyjne na Bliskim Wschodzie, które stanowią centralne ogniwo handlowe dla rynków Bliskiego Wschodu. W tym roku XTON po raz pierwszy dołączy do elitarnego grona wystawców, aby zaprezentować najnowsze urządzenia, znaleźć nowych dostawców i porównać się ze światową konkurencją. Jesteśmy przekonani, że będzie to dla nas niesamowite doświadczenia a zarazem początek budowania marki XTON na Bliskim Wschodzie.

PROFI AUTO SHOW KATOWICE 2020

17. edycja jednych z największych i najważniejszych targów motoryzacyjnych w Polsce. Dwa „Napędzane Pasją” dni wypełnione wyjątkowymi atrakcjami dla pasjonatów motoryzacji oraz szkoleniami i prezentacjami wystawców dla przedstawicieli branży. Spotkania i rozmowy z gwiazdami świata motoryzacyjnego z kraju i zagranicy. Druga edycja „Pucharu Mechaników ProfiAuto”, szybkie i piękne samochody, nowinki technologiczne i najnowsze trendy warsztatowe. Ponad 20 000 m2 powierzchni, na której zaprezentuje się 150 światowych marek Automotive. Międzynarodowe Centrum Kongresowe oraz Spodek w Katowicach po raz kolejny staną się stolicą motoryzacji. Nie zabraknie najważniejszych elementów: będzie Profi, będzie Auto i zdecydowanie będzie widowiskowe Show! Zeszłoroczną edycję targów ProfiAuto Show odwiedziło ponad 46 000 osób. XTON zawsze z chęcią gości w Katowicach, potwierdzając zarazem świetną współpracę z Moto-Profil.

logo ttm
TARGI TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ POZNAŃ 2020

Co dwa lata, w Poznaniu spotyka się cała branża technologii motoryzacyjnej, aby zaprezentować najnowszą ofertę, technologie, sprzęt, elementy wyposażenia warsztatów, stacji obsługi pojazdów, myjni, stacji benzynowych oraz nowe rozwiązania blisko 25 tysiącom profesjonalistów! To największe i najważniejsze wydarzenie targowe tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej. Setki nowości, specjalne oferty targowe, produkty wyróżnione prestiżową nagrodą Złotego Medalu, prezentacje, warsztaty, szkolenia.
Udział w targach TTM to dla XTON zawsze pozycja obowiązkowa.

MIMS AUTOMECHANIKA MOSKWA 2020

MIMS Automechanika Moscow to wiodące międzynarodowe targi branży motoryzacyjnej skierowane głównie do odwiedzających z Rosji i Europy Wschodniej. W 12 profesjonalnie przygotowanych pawilonach wystawi się ok 1500 firm z 36 krajów, prezentując swoją ofertę w wielu kategoriach. Nie zabraknie nowinek technicznych i innowacyjnych rozwiązań dla motoryzacji. Targi odwiedza każdorazowo powyżej 30 000 ludzi.
XTON pojawi się w Moskwie po raz pierwszy, rozwijając tym samym swoją współpracę z partnerami z Rosji, która ma dla nas strategiczne znaczenie.

AUTOMECHANIKA FRANKFURT 2020

Automechnika Franfurt to największe i najważniejsze, obok Automechaniki Shanghai, targi techniki motoryzacyjnej. Prezentuje się na nich około 5000 wystawców. Firmy, które przyjechały do Frankfurtu z całego świata, prezentują swoje produkty i usługi w następujących grupach tematycznych: części zamienne, systemy elektroniczne i elektryczne, wyposażenie warsztatów samochodowych, akcesoria samochodowe, programowanie komputerowe oraz systemy mobilne dla branży motoryzacyjnej, wyposażenie myjni, sprzęt i materiały do obsługi klimatyzacji samochodowej, infrastruktura oraz stacje ładowania pojazdów, elektromobilność i alternatywne systemy napędowe, systemy bezpieczeństwa (ABS, ESP itp.), innowacyjne technologie warsztatowe, drukowanie części zamiennych w 3D, koła i opony.
XTON z dumą zaprezentuje swoje rozwiązania, umacniając zarazem swoją pozycje wśród producentów maszyn dla branży motoryzacyjnej.

logo autopromotec Bologna
AUTOPROMOTEC BOLOGNA 2019

Już od ponad 50 lat bolońskie tagi aftermarketu Autopromotec są miejscem spotkań profesjonalistów z branży. Początkowo miały zasięg lokalny, dziś są areną o międzynarodowym zasięgu. W tegorocznej już 27. edycji tej imprezy wzięło udział 1651 wystawców z 53 państw. Oczywiście zdecydowana większość to firmy włoskie (962 wystawców), a pozostali, czyli 42 proc., najliczniej reprezentowani byli przez: Chiny, Niemcy, Hiszpanię, Anglię, Taiwan, Polskę (aż 38 wystawców!) oraz USA, Francję i Hiszpanię. Liczba zarejestrowanych dziennikarzy przekroczyła 500, a odwiedzających gości 100 tys., z czego 25 tys. spoza Włoch. Nie mogło nas tam zabraknąć.

PROFI AUTO SHOW KATOWICE 2019

To już 16. edycja jednych z największych targów motoryzacyjnych w Polsce. 2 dni atrakcji dla fanów motoryzacji oraz szkoleń i prezentacji wystawców dla przedstawicieli branży. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym przez cały weekend trwało wielkie święto motoryzacji. Czyli ProfiAuto Show. To już 16 edycja tej kultowej imprezy. Najważniejsze światowe marki z branży Automotive co roku prezentowały tutaj swoją ofertę. Wśród kilkuset wystawców znaleźli się zarówno producenci części motoryzacyjnych, akcesoriów oraz wyposażenia warsztatowego, jak i dealerzy samochodowi. XTON zyskał wiele nowych kontaktów handlowych, co z pewnością przyniesie sukces w postaci sprzedaży naszych urządzeń do nowych Klientów.

WARSAW MOTOR SHOW 2019

Warsaw Motor Show 2019 to kolejna, już piąta edycja największych targów samochodowych w Polsce i jedne z największych w Europie. Na powierzchni ponad 100000 m2 pawilonów wystawienniczych Ptak Warsaw Expo znalazło się wiele atrakcji dla fanatyków czterech kółek, a także strefy biznesowe oraz konferencyjne.
Cztery minione edycje zakończone sukcesem, na których gościliśmy takie gwiazdy jak Richard Hammond, Petter Solberg, Nicolas Hamilton i wiele innych są dowodem, ze . Setki premier, dziesiątki specjalnie przygotowanych stref, to tylko część atrakcji, która spotkała zwiedzających . XTON też tam był!

logo rematec
REMATEC AMSTERDAM 2019

ReMaTec Amsterdam to największe targi branży wtórnego wytwarzania (remanufacturing) na świecie. Jako wyjątkowa platforma wielobranżowa, ReMaTec 2019, łączy liderów branży i specjalistów w dziedzinie wtórnego wytwarzania w celu opracowania rozwiązań związanych z pozyskiwaniem komponentów, logistyką i procesem zarządzania. Targi ReMaTec Amsterdam prezentują milion produktów i innowacji, a wszystkie transakcje zawarte w ReMaTec 2019 gwarantują, że przyczynią się do bardziej zrównoważonego rozwoju na świecie i zapobiegną niepotrzebnym stratom. Nasz udział w targach ReMaTec jest najlepszym dowodem na to, że XTON stale się rozwija, umacniając swoją pozycję na rynku europejskim.