Herb miasta Nowy Sącz

Nowy Sącz to dzisiaj prawie 90-tysięczne miasto, stolica powiatu i największe miasto Beskidu Sądeckiego. Ulokowane zostało 8 listopada 1292 przez króla Wacława II. Nowy Sącz od początku rozwijał się bardzo szybko i harmonijnie zawdzięczając to głównie świetnemu położeniu na szlaku handlowym na Węgry. Dzisiaj swoje siedziby mają tutaj liczne firmy o uznanej marce i światowym zasięgu.

kn naklejka honorowanie

Karta Nowosądeczanina upoważnia mieszkańców do korzystania z licznych udogodnień i zniżek za usługi świadczone na terenie miasta. XTON oraz Zregeneruj.com również przyłączyli się do akcji i zostali partnerami akcji. Zapraszamy do korzystania z naszych usług ze specjalną 10% zniżką!

Logo Sandecja Nowy Sącz

XTON współpracuje z miastem Nowy Sącz jako partner wielu ciekawych inicjatyw społecznych a także wspiera lokalny sport, kulturę i sztukę.

Logo zregeneruj.com regeneracja przekładni dpf fap kat turbosprężarek kół pasowych maglownic

XTON z pasją rozwija swój flagowy projekt Zregeneruj.com
Nasza oferta z każdym tygodniem staje się bogatsza, w najbliższym czasie planujemy wprowadzenie kolejnych części regenerowanych najwyższej jakości, o czym z radością poinformujemy na naszym funpage’u na Facebooku.