Nalewaki płynu do spryskiwaczy

Rozszerz swój wachlarz usług o proekologiczne dystrybuowanie płynu do spryskiwaczy poprzez dedykowany podajnik. Oferujemy urządzenia najwyższej jakości, wykonane zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015. Automaty do płynu do spryskiwaczy z serii Pouring Master™ to idealny produkt do rozszerzenia oferty swojej myjni bezdotykowej, stacji paliw, czy parkingu. Dystrybutory mogą zostać wyposażone w różne metody płatności, takie jak wrzutnik monet, obsługa banknotów, płatności bezgotówkowe, a nawet możliwość integracji z wewnętrznymi systemami rozliczeń.

Nalewaki XTON Pouring Master™ wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, takich jak szlifowana stal nierdzewna oraz podzespołów czołowych producentów dzięki czemu cechują się odpornością na warunki atmosferyczne, różnicę temperatur oraz niezawodnością elementów składowych urządzenia. Przystosowany jest do obsługi każdego rodzaju płynów do spryskiwaczy, bez względu na skład, porę roku oraz producenta.

Przyjazny interfejs użytkownika, jasne komunikaty oraz zgodność z założeniami Programu Dostępność Plus sprawia, że korzystanie z naszych dystrybutorów płynu do spryskiwaczy będzie wygodne i intuicyjne, co przełoży się bezpośrednio na sprzedaż i wzrost rentowności. Dedykowana przestrzeń reklamowa na wyświetlaczu urządzenia pozwala na skalowanie sprzedaży w modelu cross-sale, proponując inne produkty i usługi, bądź generować dodatkowy zysk dzięki odsprzedaży powierzchni reklamowej innym firmom.

Pobierz katalog produktowy
Zdjęcie maszyny
XTON POURING MASTER ™
Nowoczesny dystrybutor płynu do spryskiwaczy wykonany ze szlifowanej stali nierdzewnej o pojemności 220 litrów. Wyposażony w panel LCD, system szybkiej wymiany zbiornika z płynem oraz certyfikowany elektroniczny licznik. Dzięki zastosowaniu specjalnego przepływomierza i profesjonalnego pistoletu precyzyjnie odmierza ilość płynu.
Czytaj więcej

Wykorzystaj pełnię zalet posiadania dystrybutora Pouring Master™

Zwiększ zainteresowanie potencjalnych klientów oraz średni zysk dzięki atrakcyjnej i unikatowej usłudze.

Zyskaj przewagę nad konkurencją i rozszerzaj swoją grupę lojalnych Klientów, którzy pokochają wygodę.

Zacznij korzystać z urządzeń Pouring Master™ już od 559 PLN netto / msc. dzięki innowacyjnemu Wynajmowi All Inclusive™.

Obsługuj automatycznie wszystkich klientów dzięki intuicyjnemu interfejsowi oraz zgodności z Programem Dostępność Plus.

Skontaktuj się z specjalistą

Zwiększ zyski dzięki rewolucyjnej usłudze wynajmu dystrybutorów już od 570 PLN netto miesięcznie w Wynajmie All Inclusive™

Dzięki innowacyjnej usłudze Wynajem All Inclusive™ możesz czerpać nieograniczone zyski przy zachowaniu najniższych kosztów finansowania urządzenia. Stała opłata miesięczna przez cały okres wynajmu, opcja pierwokupu po jego zakończeniu oraz gwarancja producenta przez czas trwania umowy to tylko część z zalet wynajmu urządzenia.

Poznaj szczegóły wynajmu