Piaskarki kabinowe

Ciśnieniowe piaskarki kabinowe ze zintegrowanym odpylaczem do czyszczenia, obróbki powierzchni metalowych, żelaznych aluminiowych. Sprzęt ten doskonale sobie radzi z usuwaniem rdzy, farb oraz innego rodzaju osadów. Nierzadko wykorzystuje się go w warsztatach motoryzacyjnych, serwisach, jak i różnego rodzaju przemysłach produkcyjnych. Dostępne w ofercie piaskarki kabinowe i ciśnieniowe do metalu świetnie sprawdzają się również jako urządzenia do szkiełkowania.Posiada zintegrowany odpylacz, co znacznie poprawia komfort pracy.

Materiały ścierne

Scierniwo wykorzystywane w piaskarkach: korund, kwarc, specjalny proszek z tworzywa sztucznego lub szkła. Jak już było wspomniane, doskonale nadają się jako urządzenia do szkiełkowania, które świetnie sobie radzą z wygładzaniem powierzchni, co jest istotne na przykład w produkcji części do motocykli, regeneracji turbosprężarek.

Piaskarka ciśnieniowa i kabinowa do metalu w XTON

Dostępny w naszej ofercie sprzęt sprawdza się doskonale w zamkniętym pomieszczeniu. Nie generuje dużej ilości kurzu, a także może służyć naprawdę długo. Dostarczane w XTON urządzenie do szkiełkowania charakteryzuje się nie tylko solidnym wykonaniem, przy użyciu nowoczesnych technologii, ale przede wszystkim wysokim poziomem bezawaryjności.

Zdjęcie maszyny
XTON SANDBLASTER ™
Najwyższej jakości urządzenie do piaskowania i szkiełkowania, polecane głównie do warsztatów z ograniczona powierzchnią roboczą. Piaskarka ciśnieniowa o pojemności komory 250 litrów działa w obiegu zamkniętym. Posiada unikalny system filtracji i zintegrowany odpylacz. Charakteryzuje się bardzo cichą pracą, co wpływa na komfort użytkowania.
Urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości rękawice ze skóry licowej, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Istnieje możliwość pomalowania maszyny na dowolny kolor z palety RAL.
W opcji dodatkowej urządzenie może zostać wykonane ze stali nierdzewnej.
Czytaj więcej
Materiały eksploatacyjne / Akcesoria
Zdjęcie maszyny
Rękawice
Zdjęcie maszyny
Węże wysokociśnieniowe