Kilka słów o XTON® Automatyka przemysłowa
Nasz zespół to grupa wyjątkowo kompetentnych specjalistów, posiadających bogate doświadczenie w produkcji zaawansowanej technologii. Dzięki ich wysokim kwalifikacjom oraz pasji do innowacji, jesteśmy w stanie podejmować się nawet najbardziej skomplikowanych projektów i realizacji. Tworzone przez nas urządzenia znajdują zastosowanie m.in. w warsztatach samochodowych, centrach regeneracji, stacjach kontroli pojazdów, zakładach produkcyjnych, elektrowniach, kopalniach i instytutach badawczych.
W XTON nie tylko tworzymy doskonałe produkty, ale również dbamy o środowisko naturalne. Wykorzystujemy najnowsze i najbardziej ekologiczne rozwiązania, podążając za światowymi trendami technologicznymi oraz promując ochronę środowiska naturalnego
Obecność na krajowych i międzynarodowych targach branżowych sprawia, że z roku na rok produkty marki XTON stają się coraz bardziej rozpoznawalne, przez co pracują u coraz większej ilości partnerów w wielu krajach Europy.

Czym się zajmujemy?

XTON® to firma obecna na rynku od 2011 roku, specjalizująca się w produkcji zaawansowanych urządzeń dedykowanych dla branży motoryzacyjnej oraz szeroko pojętego przemysłu. Nasze produkty stanowią niekwestionowane sztandarowe rozwiązania w swojej dziedzinie, oferując klientom najwyższą jakość i niezawodność. Naszymi flagowymi produktami są maszyny do czyszczenia filtrów cząstek stałych z serii DPF Master Flash oraz kabinowe myjki warsztatowe z serii Master Cleaner. Produkujemy również automatyczne myjki koszowe, piaskarki wysokociśnieniowe oraz dystrybutory płynów do spryskiwaczy. Produkujemy urządzenia seryjne oraz na indywidualne zamówienia, wykorzystując w procesie produkcyjnym zaawansowane rozwiązania wspierające europejską myśl technologiczną.
W procesie produkcyjnym korzystamy z najnowszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań, dostosowując się do najwyższych standardów wyznaczonych przez ISO. Nasz park maszynowy wyposażony jest w specjalistyczne urządzenia, takie jak wysokiej jakości prasy, precyzyjne lasery, maszyny CNC i wiele innych, co pozwala nam osiągać doskonałe rezultaty w produkcji.