XTON jako jeden z pierwszych producentów profesjonalnych urządzeń do regeneracji filtrów cząstek stałych w Polsce posiada sztab wysoko wykwalifikowanych inżynierów.Certyfikat ukończenia szkolenie Zdobywana przez nas latami wiedza i doświadczenie w projektowaniu i budowie urządzeń pozwala nam dzielić się z innymi istotnymi informacjami. Nieustannie staramy się rozwijać oraz stosować innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu urządzenia XTON nacechowane są najwyższą jakością. Naszą ofertę szkoleniową kierujemy zarówno do nowicjuszy, jak również osób, które od lat działają w sektorze regeneracji.

Podczas szkolenia omawiany jest konspekt biznesowy dotyczący rozpoczęcia przygody z regeneracją filtrów DPF oraz poruszone są kwestie teoretyczne takie jak budowa filtra, metody regeneracji i problemy jakie można napotkać w trakcie pracy. sala konferencujna xton

W części praktycznej omawiany jest proces regeneracji krok po kroku, tj.:
• Ocena stanu filtra przed regeneracją z wykorzystaniem kamery endoskopowej,
• Przygotowanie filtra do regeneracji oraz jego montaż w maszynie,
• Obsługa procesu pomiarowego,
• Kompleksowy proces czyszczenie filtra wraz z suszeniem,
• Szczegółowe omówienie wszystkich funkcjonalności urządzenia.

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy w Nowym Sączu z wykorzystaniem urządzeń z serii DPF Master Flash. Każdy uczestnik po ukończeniu szkolenia otrzymuje personalizowany certyfikat potwierdzający umiejętności z zakresu regeneracji filtrów cząstek stałych. Na życzenie Klienta, Zespół XTON może przeprowadzić szkolenie w wybranym przez Klienta miejscu, po wcześniejszym uzgodnieniu.


zdjęcie ze szkoleniazdjęcie ze szkolenia