Nasz zespół to ludzie młodzi i aktywni, którzy ciężko pracują na sukces ale potrafią również znaleźć czas wolny na realizację swoich pasji.
XTON AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA aktywnie wspiera działalność takich drużyn i kibicuje swoim pracownikom w osiąganiu sukcesów na sportowych arenach. Wspieramy piłkarzy, hokeistów na lodzie a nawet darterów, których sport w ostatnim czasie znajduje coraz większe grono fanów.
Wspieramy ponadto instytucje kulturalne m.in. Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu.

Logo Łukasza Pławeckiego

Łukasz Pławecki – pochodzący z Nowego Sącza zawodnik, trener, założyciel klubu HALNY i federacji HFO Kickboxing, 6- krotny mistrz świata, 8- krotny mistrz Polski, zdobywca Pucharu Świata w K1.

logo hfo

Największa federacja kickboxingu w Polsce zajmująca się organizującą profesjonalnych wydarzeń w świecie sportów walki.

Logo klubu sportowego HALNY

Klub sportowy, który swoją działalność rozpoczął 2008 roku na terenie Nowego Sącza. Prowadzi treningi  grupowe sportów walki: KickboxingMMABrazylijskie Jiu-JitsuMuay ThaiBokstreningi dla dziecitreningi dla kobiet oraz na trening prywatny, fitness i cross trening.

Dzięki pasji zaangażowaniu profesjonalnych trenerów posiadających licencje Polskiego Związku Kickboxingu i będących jednocześnie członkami kadry narodowej, Halny buduje w swoich podopiecznych ducha walki i nieustannego dążenia do doskonałości. Stawia na ludzi młodych promując zdrowy, aktywny tryb życia, w treningach mogą już uczestniczyć dzieci w wieku czterech lat.

Logo Sandecja Nowy Sącz

Miejski Klub Sportowy Sandecja Nowy Sącz – klub sportowy z Nowego Sącza powstały w 1910 roku. Nazwa „Sandecja” pochodzi od łacińskiej nazwy Nowego Sącza, która w tym języku brzmi „Nova Civitas Sandecz” oraz nazwy regionu (Sądecczyzny), której łacińska nazwa brzmi „Sandecjana”

Sukcesy
• Mistrz I ligi w sezonie 2016/2017
• Występ w I lidze w sezonie 2009/2010 – 3 miejsce
• Ćwierćfinał Pucharu Polski w sezonie 2013/2014
• Dwukrotny występ w II lidze (sezony 1986/87 oraz 1991/92), najwyższe miejsce 16. w sezonie 1986/87 oraz awans do I ligi 05.06.2009r. Po raz pierwszy Sandecję do II ligi wprowadził trener Janusz Iżyński

logo XTON DART TEAM

DLACZEGO PANDA DART TEAM ?

Po pierwsze – jest objęta ochroną jak My
Po drugie – jest ich stosunkowo mało – jak Nas darterów w skali naszego kraju.
Po trzecie – jest mega, mega milusińska – jak My.

A tak na poważnie … Uwielbiamy grać w popularne lotki, wiec wpadliśmy na pomysł stworzenia własnej drużyny. Od kilku lat bierzemy udział w turniejach z lepszym lub gorszym skutkiem ;). Wyniki przyjdą z czasem… liczy się świetna zabawa…. Jak to mówią „ Gaz robi gaz…„

Logo MOK Nowy Sącz

MOK w Nowym Sączu jest kontynuatorem działań upowszechniania kultury i sztuki oraz tradycji Domu Kultury Kolejarza. Pod jego egidą działają amatorskie i profesjonalne zespoły artystyczne, kluby oraz koła zainteresowań (m.in. Teatr Robotniczy im. Bolesława Barbackiego, Zespół Regionalny „Sądeczanie” Teatr NSA, Grupa Teatralna „Cudoki-Szuroki”, Sądecka Orkiestra Symfoniczna oraz młodzieżowe grupy taneczne i wokalne.