Przedstawiciel handolwy

Kariera XTON

XTON Automatyka Przemysłowa specjalizuje się w produkcji urządzeń i chemii dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej.

W związku z dynamicznym rozwojem rynku dystrybucji, firma XTON prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko przedstawiciel handlowy na rynku polskim.

Do zadań pracownika należeć będzie aktywna sprzedaż produktów marki XTON i budowa sieci dystrybucyjnej na podległym terenie.

WYMAGANIA:

– doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata;

– umiejętności negocjacyjne;

– znajomość technik sprzedaży;

– kreatywność;

– samodyscyplina;

– mocne nastawienie na cel, wyzwania i zdobywanie nowej wiedzy;

– umiejętność organizacji pracy;

– kultura osobista;

– miła aparycja;

–  prawo jazdy kat. B;

– gotowość do wyjazdów służbowych.

DODATKOWE ATUTY:

– kontakty handlowe w branży motoryzacyjnej i przemysłowej;

– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

OBOWIĄZKI:

– aktywna sprzedaż produktów marki XTON;

– pozyskiwanie nowych partnerów handlowych na podległym terenie;

– realizacja i raportowanie założonych celów sprzedażowych;

– utrzymywanie relacji z obecnymi partnerami handlowymi;

– organizacja i koordynacja targów branżowych na podległym terenie.

OFERUJEMY:

– pracę w stabilnej firmie;

– kontrakt B2B;

– elastyczny czas pracy;

– niezbędne narzędzia: telefon, laptop, samochód służbowy;

– atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizja od sprzedaży;

– pracę w doskonałej atmosferze i zgranym zespole;

– regularne spotkania zespołowe.

Dokumenty aplikacyjne proszę wysyłać na adres mailowy: praca@xton.eu z dołączeniem poniższej adnotacji: