XTON® to firma od 12 lat zajmująca się automatyką przemysłową.
Tworzymy z pasją, by dostarczyć na światowy rynek najwyższej klasy urządzenia dla branży automotive oraz przemysłu. Naszym flagowym produktem są maszyny do regeneracji filtrów cząstek stałych DPF/ FAP / GPF / SCR / EURO5 / EURO6 I katalizatorów.
W portfolio posiadamy również piaskarki i myjki warsztatowe.
W związku z nieustannym rozwijem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DO SPRAW ROZWOJU RYNKU EKSPORTOWEGO

Co oferujemy?
pracę w firmie na ugruntowanej pozycji
możliwość rozwoju
system premiowy
umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
wsparcie zespołu

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie nowych kanałów sprzedaży/ klientów
utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami oraz klientami
kontrola zamówień
tworzenie ofert skrojonych pod oczekiwania klientów
kontrola zamówień oraz dostaw

Nasze oczekiwania:
swobodne porozumiewanie się w języku angielskim, mile widziana znajomość języka francuskiego,
włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rumuńskiego, węgierskiego, słowackiego
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
otwartość na nowe wyzwania
chęć nieustannego rozwoju i zdobywania kwalifikacji
doświadczenie na podobnym stanowisku
bardzo dobra znajomość produktów marki XTON
znajomość oferty konkurencji

Jeżeli interesuje Cię praca w firmie o pewnej pozycji na rynku zachęcamy do składania aplikacji na adres:
praca@xton.eu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres z dopiskiem:

„Niniejszym, mając świadomość, iż podstawą przetwarzania danych osobowych w procesach rekrutacyjnych jest art. 22 §1 k.p., informuję, iż zapoznałem się
z klauzulą informacyjną dostępną na stronie https://www.tlcrental.pl/polityka-prywatnosci/rekrutacja/ potencjalnego pracodawcy, akceptuję jej treść
i wyrażam zgodę na przetwarzanie wszelkich moich danych osobowych niezbędnych dla procesu rekrutacji w sposób tam przedstawiony, zgodny z wymogami
Rozporządzenia o ochronie danych osobowych obowiązującego w RP od 25 maja 2018 roku”

Brak kontaktu ze strony XTON s.c. w przeciągu czterech tygodni od daty złożenia aplikacji oznaczać będzie, że po etapie selekcji dokumentów nie
zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie rozmowy rekrutacyjnej.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/server441547/ftp/xton.pl/wp-content/themes/xton/page-temp/dystrybutorzy_2.php on line 52